Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Polub naszą stronę!


O nas

Oferta

Kontakt

Jak przybliżyć Panoramy ?


LINK DO PEŁNEGO ALBUMU PANORAM:

kliknij tutaj !!


 

Projekty Domów i Zjazdów:

 

Malowanie Obrazów: 


W tym Dziale umieściliśmy wykonane przez nas Panoramy Miast.

Miasta podzieliliśmy ze względu na województwa w których występują.

Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem Panoramy Twojego Miasta lub dokładniejszym opisaniem już istniejącej skontaktuj się z nami: Kontakt

 

Przykładowe Panoramy Miast wykonane przez naszą firmę:

 

Województwo Podkarpackie:

Województwo Małopolskie:

 

Panoramy Miast i Miejscowości których tworzeniem się zajmujemy mogą być wykonane na kilka sposobów w zależności od potrzeb Klienta (Rodzaje Panoram)oraz czynników topograficznych jakie panują wokół danego miasta.

Bardzo ważne jest ustalenie faktu w jakim celu ma zostać wykonana dana panorama.

Innego ujęcia wymaga bowiem obraz, który ma reklamować walory turystyczne miasta (np. miasto na tle gór) a innego fotografia na której mają zostać wyeksponowane najważniejsze obiekty znajdujące się w samym mieście.

Od gustu Klienta zależy również format obrazu i procent jak na nim zajmuje nieboskłon.Panoramy składające się z dużej ilości zdjęć i charakteryzujące się dużą szczegółowością mają niewielki procent powierzchni zajmowanej przez niebo. Natomiast obrazy na których oprócz miasta ma być widoczny szeroki zakres nieba wraz z chmurami posiada mniejszą rozdzielczość, a tym samym nieco mniejszą ostrość szczegółów i dzięki temu możliwy mniejszy format.

Nasze fotografie mogą być wykonane o dowolnej porze dnia. Najpiękniejsze i najbardziej szczegółowe są do uzyskania w godzinach porannych lub popołudniowych.

Nie jest to jednak regułą, a największe znaczenie ma tutaj przejrzystość powietrza i zachmurzenie panujące danego dnia.

Istotne jest także to, że niektóre ujęcia np. miasta na tle gór, można wykonać tylko o określonej porze dnia, tak aby promienie słoneczne nie rozmywały fotografowanych obiektów.

Na Panoramie Miasta lub Miejscowości możemy opisać dowolne żądane elementy takie jak: kościoły, teatr, muzea, osiedla, stadiony, dzielnice.

Dodatkowo możemy również zaznaczyć ścieżki rowerowe, szlaki piesze, konne i granice dzielnic, miejscowości, parafii itp. Ponadto każdą panoramę możemy wzbogacić o dodatkowe fotografie pokazujące obiekty znajdujące się na niej, patrz: Panoramy Opisowe.