Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Polub naszą stronę!


O nas

Oferta

Kontakt

Jak przybliżyć Panoramy ?


LINK DO PEŁNEGO ALBUMU PANORAM:

kliknij tutaj !!


 

Projekty Domów i Zjazdów:

 

Malowanie Obrazów: 


Nasza strona powstała z połączenia kilku pasji związanych z turystyką i zwiedzaniem. Są nimi wędrowanie po górskich szlakach, jazda na rowerze, dalekie obserwacje oraz chęć uwiecznienia zastanych widoków i krajobrazów z możliwie największą ilością szczegółów.

Ponadto niezwykle dla nas interesujące były zawsze pytania: „Co można dostrzec z danego punktu? oraz Co to za obiekt leżący na horyzoncie w który właśnie się wpatrujemy?”

Szczególnie to ostatnie zainteresowanie wpłynęło na fakt, iż obecnie zajmujemy się wykonywaniem panoram o bardzo dużej rozdzielczości i głębi ostrości oraz opisywaniem wszystkich szczegółów, które na takiej panoramie się znajdują.

Poprzez szczegóły rozumiemy wszelkiego rodzaju budynki, kościoły, nadajniki, szczyty górskie, drogi, miejscowości, szlaki piesze i tym podobne obiekty.

Aby stworzenie tak dokładnego obrazu było możliwe wykonujemy od 20 do nawet 300 zdjęć i wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie łączymy je w jedną Gigapanoramę.

Staramy się, aby na naszych panoramach były widoczne wszystkie obiekty, które są możliwe do zaobserwowania z danego punktu.

 

Często takie obiekty (zwłaszcza szczyty) leża w odległości ponad 100 km od miejsca obserwacji. Dla ułatwienia oprócz nazw obiektów, na nasz obraz wpisujemy również odległość w linii prostej do widzianego obiektu.

Nasze usług świadczymy przede wszystkim na terenie województw: podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego oraz na przygranicznych terenach Słowacji.

Nie wykluczamy jednak wykonania ciekawych zleceń na terenie innych województw.